Star Wars: Assault Team

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde yıldız savaşları filminin kahramanlarını bir araya getirerek savaşacağınız bir kart oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 72 MB
  • Tarih 4 sene Önce
  • İndirme Sayısı 25
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Yıldız Savaşları Kart Oyunu

Star Wars: Assault Team oyunu iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir kart oyunudur. Star Wars yani Yıldız Savaşları filminin kahramanlarını bir araya getirmeye çalışın. Böylece hem düşmanlarınızı yenin hemde diğer rakiplerinizi yenin. Ama bu savaşlara girmeden önce mutlaka bir strateji belirlemelisin. Zekanızı kullanarak düşmanlarınızın içine sızabilirsiniz.

iOS cihazlarınızda öncelikle Star Wars kahramanlarından oluşan bir takım kurmalısınız. Ama farklı karakterleri de takıma alabilirsiniz. Daha sonra oyunda sizlere verilen görevleri yerine getirmeye başlıyorsunuz. iOS cihazlar için bir mobil kart oyunu olan bu oyunda farklı görevler bulunmakta. Bazen sizi yok etmek isteyen uzay gemilerinden kaçacaksınız, bazen MosEspa gibi yerlere gidip hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz bazen de Wookie direnişine katılacaksınız.

iOS cihazlarınızda ister tek kişilik modda oynayın isterseniz online bir şekilde dünya çapında rakiplere karşı oynayın. Oyunda ilerledikçe kahramanlarının güçlerini artır. Bunun içinde yükseltmeler yapmanız gerekmektedir. Oyunun hem oyun grafikleri hemde ses efektleri olsukça etkileyici.

NOT: OYUN APP STORE MAĞAZADAN KALDIRILDIĞI İÇİN DİSNEY’İN DİĞER OYUNLARININ BULUNDUĞU SAYFAYA YÖNLENDİRİLECEKSİNİZ.

“Star Wars: Assault Team” Fragman

“Star Wars: Assault Team” Nasıl Oynanır?

Star Wars: Assault Team Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Star Wars: Assault Team İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.