Star Wars: Assault Team – Windows 8.1

Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarınızda yıldız savaşları filminin kahramanlarını bir araya getirerek savaşacağınız bir kart oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
3/5, Toplam: 1 kişi

Windows 8.1 İçin Yıldız Savaşları Kart Oyunu

Star Wars: Assault Team oyunu Windows 8.1 işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş bir kart oyunudur. Star Wars yani Yıldız Savaşları filminin kahramanlarını bir araya getirmeye çalışın. Böylece hem düşmanlarınızı yenin hemde diğer rakiplerinizi yenin. Ama bu savaşlara girmeden önce mutlaka bir strateji belirlemelisin. Zekanızı kullanarak düşmanlarınızın içine sızabilirsiniz.

Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarınızda öncelikle Star Wars kahramanlarından oluşan bir takım kurmalısınız. Ama farklı karakterleri de takıma alabilirsiniz. Daha sonra oyunda sizlere verilen görevleri yerine getirmeye başlıyorsunuz. Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlar için bir mobil kart oyunu olan bu oyunda farklı görevler bulunmakta. Bazen sizi yok etmek isteyen uzay gemilerinden kaçacaksınız, bazen MosEspa gibi yerlere gidip hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz bazen de Wookie direnişine katılacaksınız.

Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarınızda ister tek kişilik modda oynayın isterseniz online bir şekilde dünya çapında rakiplere karşı oynayın. Oyunda ilerledikçe kahramanlarının güçlerini artır. Bunun içinde yükseltmeler yapmanız gerekmektedir. Oyunun hem oyun grafikleri hemde ses efektleri olsukça etkileyici.

“Star Wars: Assault Team” Ekran Görüntüleri

“Star Wars: Assault Team” Fragman

“Star Wars: Assault Team” Nasıl Oynanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Star Wars: Assault Team – Windows 8.1 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.