Star Wars Force Collection

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde yıldız savaşları yapmak istiyorsanız Star Wars Force Collection oyununu mutlaka oynayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 360 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 27
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Yıldız Savaşları Oyunu

Star Wars Force Collection oyunu iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir yıldız savaşları oyunudur. Darth Vader ve Luke Skywalker dahil 400 adet karakter kartı yada araçları toplayın. Kendi benzersiz savaş oluşumlarınızı oluşturun. Her bir kart beceri, saldırı aralığı ve güç özelliği kartlarının kombinasyonuna sahip. iOS cihazlarınızda gerçek güç gösterisi yapan kartlardan bir deste oluşturun. Diğer oyunculara karşı savaş ve gücünü kanıtla. Star Wars için önemli olan destansı filo savaşları başladı.

Dünya çapında oyuncular ile lejyonlar oluşturun ve diğer Lejyonları ile gerçek zamanlı savaşta savaşın. Savaş başlamadan önce, takım arkadaşları ile birlikte Lejyon filosunu güçlendir. iOS akıllı telefonlarında ve tabletlerinde savaşı kazan ve daha güçlü filolara sahip ol. Bir lejyona katılarak ekip üyeleri ile eğitim savaşları yapmak zorundasın.

Ayrıca takım sohbeti özelliğini kullanarak iOS cihazlarınızda bilgi alışverişi yapın. Lejyon bağları daha güçlü olacak. Altı Star Wars filmleri artı Klon Savaşları düzenli olarak yapılmaktadır. iOS cihazlarınızda oynayacağınız Star Wars oyununda birçok unutulmaz sahneler yer alacak ve müthiş ödülleri almak için bu olayları katılın. Konami tarafından geliştirilen oyunu kaliteli oyun grafiklerine sahip.

Star Wars Force Collection Video

Sponsorlu Bağlantılar

Star Wars Force Collection Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Star Wars Force Collection İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.