Sweet Home 3D

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

3 Boyutlu Ev İçi Dekorasyon Programı

Eğer evinizin iç dizaynını değiştirmek istiyorsanız ve neyi nasıl yapacağınıza karar veremiyorsanız Sweet Home 3D programı imdadınıza yetişiyor. Çünkü Sweet Home 3D programı 3 boyutlu olarak evlerin iç görünüşlerini (dekorasyon) değiştirebileceğiniz bir program. Üstelik ücretsiz. Diyelim evinizin iç duvarlarının rengini değiştirmek istiyorsunuz ama nasıl görüneceğinden emin değilsiniz. O zaman Sweet Home 3D programı ile önce bilgisayarınızda değiştirip nasıl göründüğüne 3 boyutlu olarak bakın. Beğenirseniz boyayın ama beğenmezseniz farklı renklerde devam edin.

Ayrıca evinizdeki eşyalarınızı da kararsızlık içinde hamallık yaparak oradan oraya taşımayın. Sweet Home 3D programında eşyalarınızı istediğiniz gibi yerleştirin. Eğer yerlerini beğenirseniz aynı şekilde yerleştirin ve bir defa taşıyın. Ama beğenmezseniz beğendiğiniz şekilde olana kadar deneyin. Ayrıca Sweet Home 3D programını kullanmakta öğrenmekte kolay. Bu program ile evinizin dekorasyonunu değiştirirken zevk alacak ve eğleneceksiniz.

Programda yapmış olduğunuz çizimler, eşyalar, duvarlar yani herşeyi 3 boyutlu olarak görüyorsunuz ve bu 3 boyutlu görüntüyü döndürmek ve yakınlaştırıp uzaklaştırmak için farenizi kullanın. Sweet Home 3D programı sanal olarak evinizin içinde gezme imkanı size veriyor. Eğer isterseniz bilgisayardaki bu 3 boyutlu dekorasyon görüntüsünün resmini alabilirsiniz. Sizin binanızı sıfırdan çizmenize gerek yok. Çünkü programa binanızın resmini .jpeg olarak verdiğiniz zaman Sweet Home 3D programı bu resmi 3 boyutlu olarak gerçek boyutlara uygun bir şekilde görüntülüyor. Zaten bu noktadan sonrası sizin zevkinize kalmış.

“Sweet Home 3D” Ekran Görüntüleri

Sweet Home 3D-1 Sweet Home 3D-2 Sweet Home 3D-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Sweet Home 3D İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.