Sygic Türkiye: GPS Navigasyonu

Son Sürüm

Sygic Türkiye: GPS Navigasyonu uygulaması iPhone ve iPad cihazlar için geliştirilmiş en iyi navigasyon uygulamalarından birisidir. Türkçe dil desteği ve haritaları ile en doğru ve en güncel haritaları sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 301 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 991
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Çevrimdışı GPS Navigasyon

2.5/5, Toplam: 2 kişi

İsmini alan Sygic tarafından geliştirilen ve markette çevrimdışı en çok yüklenen GPS uygulaması iddiasını sürdüren Sygic Türkiye: GPS Navigasyonu, internet bağlantısına ihtiyaç duymadan İOS işletim sistemli aygıtınız üzerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Toplamda 30 milyondan fazla yüklenme sayısına ulaşan uygulama aygıt üzerine kaydedilen haritalar üzerinde hizmet sunuyor.

Ücretsiz Harita Güncelleme Seçenekleri

iOS işletim sistemli iPad ve iPhone’larda sorunsuz bir şekilde kullanılan Sygic Türkiye: GPS Navigasyonu, aracınızı güvenli ve gönül rahatlığıyla sürmenizi sağlıyor. Uygulamanın genel özelliklerine bakıldığında telefona kaydedilen yüksek çözünürlüklü TomTom haritaları, yalnızca GPS üzerinden çalışması, basit rota düzenlemeleri ve sürükle – bırak özelliği öne çıkıyor.

Belirlediğiniz rota ve düzenleme yaptığınız yön doğrultusunda her dönüş ve hatalı sürüşte uygulama sesli olarak uyarı verirken ziyaret etmek istediğiniz yerlerde oluşturulan ara noktalar sayesinde alternatif yönler size sunuluyor. Ayrıca, hız nedeniyle ceza almak istemeyen kişilere hız uyarı sistemiyle birlikte radar kameralarına karşı uyarı sunan ek araçlarda uygulama içerisinde yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Sygic Türkiye: GPS Navigasyonu İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.