Taichi Panda

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde fantastik dünyaya konuk olacak ve birbirinden zorlu dövüşlere katılacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin RPG Oyunu

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Taichi Panda oyunu bir rol yapma (RPG) oyunu. App Store üzerinden ücretsiz olarak indireceğiniz bu oyunda bolca aksiyon bulacaksınız. Oyundaki karakterler goblinler, eşkiyalar, pandalar. iOS cihazınızdaki bu oyunun birde hikayesi var. Bu fantastik dünyanın kozmik dengesi bozulmuş ve sizin göreviniz bu kozmik dengeyi tekrar sağlamak.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu oyunda 4 farklı karakter göreceksiniz. Bu karakterler panda, savaşçı, hazine avcısı ve büyücü. Bu karakterlerin her birinin farklı özelliği var. Yani panda dövüş sanatlarında yetenekli, savaşçı kılıç kullanmada yetenekli, hazine avcısı çeviklik/sessizlik/hançer kullanmada yetenekli ve büyücü sihirde yetenekli. Oyuna başlarken bu 4 karakterden birini seçmek zorundasınız.

iOS cihazlarınızda karakterinizi seçtikten sonra düşmanlarla savaş başlıyor. Görevleri yerine getirip seviyeleri geçtikçe puanlar kazanıyorsunuz. Böylece kahramanınızın seviyesi de yükseliyor ve yeni yetenekler kazanıyor. Ayrıca kullanabileceğiniz yüzlerce silahlar ve zırhlar sizleri bekliyor.

Taichi Panda Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Taichi Panda İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.