TeamSpeak

3.0.16

Oyun oynarken TeamSpeak programı sayesinde arkadaşlarınız ve düşmanlarınız ile konuşmaya devam edin.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Grup Sesli İletişim Programı

  • Mükemmel ses kalitesi
  • Online oyunlar için çok kullanışlı
  • Kötü tasarım
  • Ses yapılandırmak için yanıltıcı olabilir

Grup olarak sesli konuşma işlevini yerine getiren TeamSpeak, özellikle online oyun oynayanların birbirleri ile iletişim kurmalarını sağlayan gelişmiş bir yazılımdır. Program ile online oyun oynayan kişiler, oyun içerisinde daha iyi iletişim kurarak organize bir şekilde hareket edebilmektedir. Tüm Windows sürümleri ile uyumlu olan ve ücretsiz olarak sunulan bu yazılım ile grubunuzla daha iyi iletişim kurabileceksiniz.

Online Oyunlarda Organize Hareket Edin

TeamSpeak ile var olan sunuculara dahil olabileceğiniz gibi kendi sunucunuzu da yaratabilirsiniz. Oluşturacağınız sohbet odalarında arkadaşlarınız ile iletişim kurabilir ya da bir oyun içerisinde bulunan ekibinizle konuşabilirsiniz. Dilerseniz oluşturacağınız sohbet grubuna şifre atayarak istemediğiniz kişilerin girişini önleyebilirsiniz.

Online oyuncuların sıklıkla tercih ettiği bu program, kesintisiz sesli iletişim kurma konusunda oldukça profesyonel çözümler sunuyor. Oyun içerisinde yazışmak zaman, zaman zor hale geldiğinde sesli iletişim ile daha organize hareket edebilirsiniz. Ses ayarlarını düzenlemek için programa girdikten sonra settings > sound input / output bölümüne tıklamanız ve burada yer alan ayarları size uygun şekilde yapılandırmanız yeterlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

TeamSpeak İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.