Telefondan Telefona Veri Kopyalama Taşıma (Aktarma)

Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry ve Symbian gibi farklı işletim sistemli telefonlar arasında resim, video, müzik, döküman gibi verilerinizi kopyalayabileceğiniz ya da taşıyabileceğiniz kullanması kolay bir yazılım.

Sponsorlu Bağlantılar

Telefondan Telefona Veri Transferi Artık Daha Kolay

Her ne kadar iki cihaz arasında veri aktarımı yapmak için pek çok seçenek mevcut olsa da birçok kişi Android ve iOS veya Windows Phone ve iOS gibi iki farklı işletim sistemi bulunan cihazlar arasında veri aktarımı konusunda zorlanıyor. Bu yazımızda Wondershare MobileTrans isimli bir yazılımdan bahsedeceğiz. Bu yazılım telefondan telefon veri kopyalama ve taşıma gibi aktarımı kolaylaştırmakla kalmıyor. Aynı zamanda birçok harika özelliğe de sahip.

Sponsorlu Bağlantılar

Telefondan Telefona Transfer Aracının Yararları

Geleneksel telefondan telefona veri kopyalama ve taşıma işlemi iTunes’u veya diğer Android yönetim araçlarını kullanarak el ile yapılmasını istiyorsanız bu işlem hem zaman almakta hemde sinir bozucu. Wondershare MobileTrans gibi veri transferi aracına yönelik profesyonel uygulama işlemi daha da kolay ve hızlı hale getirmekte. MobileTrans yazılımı gibi veri aktarma aracına yönelik profesyonel bir uygulamanın en büyük yararı ise Android’den iOS’a, iOS’dan Android’e, Android’den Windows Phone’a, Windows Phone’dan Android’e, Windows Phone’dan iOS’a gibi farklı işletim sistemleri arasında yani çapraz platformda veri aktarmanızı sağlamak. Aynı zamanda güvenilir bir uygulama.

Profesyonel bir telefondan telefona aktarım aracı aynı zamanda yüksek aktarım hızlarına sahiptir. Wondershare MobileTrans bütün transferi 3 dakikadan az sürede bitirir.

Wondershare MobileTrans Yazılımı Neden En İyi Transfer Aracıdır?

Wondershare MobileTrans yazılımı sadece 1 tıklama ile telefondan telefona veri aktarır. Tüm veri transferlerini tamamlamak ise 3 dakikadan az sürer. Wondershare MobileTrans yazılımın rakipleri arasında en iyi telefondan telefona aktarım aracı olmasının nedenleri hakkında fikir sahibi olmak için kaydedilmesi gereken bazı önemli noktalar aşağıda belirtilmiştir;

1 – Farklı İşletim Sistemlerine Sahip Aygıtlar Arasında Veri Aktarmak; Wondershare MobileTrans aracı telefon verilerinizi iOS, Android, Windows Phone, Symbian v.b. gibi farklı işletim sistemleri arasında aktarmanıza izin verir.

2 – Verilerinizi Yedek Dosyalarından Geri Yükleme; Telefon verilerinizi, iCloud, Microsoft OneDrive gibi bulut hizmetlerinin çoğundan geri yüklemenizi sağlar. Ayrıca iTunes, Samsung Kies, Blackberry, MobileGo v.b. gibi diğer mobil yöneticiler tarafından oluşturulan yedek dosyalardan veri alabilirsiniz.

3 – Tek Tıklamayla Telefonu Yedekleme; Wondershare MobileTrans kişileriniz, mesajlarınız, çağrı kayıtlarınız, fotoğraflar, videolar, müzik v.b. dahil olmak üzere telefonunuzdaki hemen hemen tüm içeriği yedeklemenizi sağlar.

4 – En Hızlı Telefon Yedekleme; Yazılım telefonunuz veya tabletiniz için yalnızca birkaç dakika içinde piyasadaki diğer herhangi bir araçtan daha hızlı, güvenli ve eksiksiz bir yedekleme oluşturmanıza izin verdiğini iddia ediyor.

5 – Büyük Akıllı Telefon Makineleri ve İşletim Sistemleriyle Tam Uyumlu; Wondershare MobileTrans Apple, Samsung, HTC, LG, Sony, Google, Huawei, Motorola, ZTE ve diğer akıllı telefonlar ve tabletlerle mükemmel bir şekilde çalışır. Android 7.0 ve iOS 10.3 ile tamamen uyumludur.

6 – Güvenli ve Güvenilir; Yazılıma göre “Wondershare yazılımı yalnızca cihazınızdaki bilgileri okur ve MobileTrans tarafından sağlanan işlevleri yerine getirir. Kişisel bilgileriniz yazılımda veya herhangi bir bulutta saklanmayacaktır.”

Wondershare MobileTrans İle Veri Transferi Nasıl Yapılır?

Zaten Wondershare MobileTrans yazılımının farklı işletim sistemi ile telefonlar arasında veri aktarımı sağladığını belirttik. MobileTrans aracını kullanarak veri aktarma adımları aşağıdaki gibi;

1 – Her İki Aygıtı Bilgisayara Bağlayın

Öncelikle Wondershare MobileTrans yazılımını zaten yükleyin. Yazılımın hem Windows hemde Mac sürümü mevcuttur.

Wondershare MobileTrans Yazılımını İndirmek İçin Tıklayın

Sonra açın ve Telefondan Telefona Transfer (Phone to Phone Transfer) seçeneğine tıklayın. Şimdi cihazlarınızın her ikisini de bilgisayara bağlayın.

2 – Dosyaları Seçin ve Aktarımı Başlat

Şimdi aktarmak istediğiniz dosyaları kontrol edin ve işlemi başlatmak için “Transferi Başlat (Start Transfer)” seçeneğine tıklayın. Konumlarını değiştirmek için “Çevir (Flip)” düğmesini kullanabilirsiniz.

“Kopyalamadan Önce Verileri Temizle (Clear Data before Copy)” kutucuğu yeni veriyi kopyalamadan önce hedef telefon üzerindeki verileri silmenize izin verir. Bu iki akıllı telefon arasında veri aktarımı ile ilgili. Dolayısıyla bu araçla Android’den iPhone’a, iPhone’dan Windows Phone’a ve farklı işletim sistemleri olan diğer cihazlar arasında veri aktarabilirsiniz.

Wondershare MobileTrans Bazı Özellikleri

  • iPhone, Android, Windows Phone, Symbian, BlackBerry’den herhangi bir veri kaybetmeden verileri aktarın. 6000’den fazla cihaz desteği.
  • Rehberi, kısa mesajları, fotoğrafları ve diğer dosya türlerini doğrudan cihazlar arasında aktarın.
  • Yedekleme işlemini Blackberry 7/10, iTunes, iCloud, OneDrive, Kies’den telefonunuza geri yükleyin.
  • iOS 11 ve Android 8.0 ile tamamen uyumludur.
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Telefondan Telefona Veri Kopyalama Taşıma (Aktarma) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.