The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition Türkçe Yama

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 8/7/Vista/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 496 KB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.192
Sponsorlu Bağlantılar
4.2/5, Toplam: 5 kişi

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition İçin Türkçe Dil Yaması

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition oyununu hemen her oyunsever bilir. Bu alandaki bir oyundan beklenen hemen hemen bütün beklentileri karşılayan oyun oldukça başarılı. Ayrıca başarılı bir grafik ve ses efektleri de oyunu oynayanları oyun içine çekmeyi başarıyor. Aynı zamanda çok iyi bir enaryoya sahip The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition oyunundaki kurgulanmış bu hikayeyi anlamak için İngilizce bilmek gerekiyor.

Ama İngilizce bilmeyenlerin hikayeyi de anlamaları imkansız. Oyun içi bu hikayelerde birçok şey konuşulmakta ve tabi ki İngilizce konuşulmakta. İngilizce bilmeyen The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition oyununu oynayanlarda tabi ki zorlanmakta ve bu bölümler sıkıcı gelmekte. Ama artık bu aksiyon dolu oyunu Türkçe oynayabileceksiniz. Oyunçeviri tarafından Türkçeleştirilen The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition oyununu Türkçe oynamak istiyorsanız Türkçe yamayı indirmeniz yeterli.

“The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition Türkçe Yama” Ekran Görüntüleri

The Witcher 2 Assassins Of Kings Enhanced Edition Türkçe Yama-1 The Witcher 2 Assassins Of Kings Enhanced Edition Türkçe Yama-2 The Witcher 2 Assassins Of Kings Enhanced Edition Türkçe Yama-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition Türkçe Yama İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.