The Wonder Weeks

Son Sürüm

The Wonder Weeks uygulaması bir çeşit bebek takip uygulamasıdır. Bebeğinizin haftalık ve aylık olarak sağlıklı bir şekilde gelişimini takip edebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 9.5 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 127
Sponsorlu Bağlantılar

(iOS) iPhone ve iPad İçin Bebek Gelişim Takvim Uygulaması

Geçtiğimiz yılı en iyi uygulaması seçilen The Wonder Weeks, bebeğinizin gelişimini haftalık ve aylık olarak takip edebileceğiniz, yaşanacak olumsuzlukları bir kaynaktan okuyabileceğiniz gelişmiş bir uygulamadır. iOS işletim sistemi kullanan iPad ve iPhone’larda kullanılabilen bu uygulama, bebeğin sağlıklı gelişimi için ihtiyaç duyacağı tüm bilgileri içeriyor.

Sağlıklı Gelişim Takvimi ve Egzersizler

Domus Technica tarafından geliştirilen The Wonder Weeks uygulamasında bebeğinizin gelişimini takip edebilmeniz ve bir veri arşivi oluşturabilmeniz için tüm özelleştirme seçenekleri sunuluyor. Dilerseniz her hafta ya da ay çekeceğiniz resimleri, aylık takvim düzeninde uygulamaya ekleyebilir, uygulamada yer alan öneriler ışığında bebeğinizi takip edebilirsiniz.

Benzer olan uygulamalara oranla çok daha fazla seçenek sunan The Wonder Weeks’in bir diğer özelliği ise bebek gelişimi için gerekli olan egzersiz ve sağlık bilgilerini içermesidir. Özellikle gelişimde doğrudan etkisi olan egzersizler, uygulama da yer alan takvime uygun biçimde uygulandığında oldukça yararlı olacaktır. Uygulamanın en önemli dezavantajı ise dil seçeneğinin İngilizce ile sınırlı olmasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

The Wonder Weeks İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.