Tictoc – Ücretsiz SMS & Mesaj – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Anında Mesajlaşma Uygulaması

Tictoc uygulaması, android işletim sistemli cihazlarınız ile dünya çapında ücretsiz olarak mesajlaşabileceğiniz bir uygulamadır. Yalnız bu mesajlaşma uygulaması diğer mesajlaşma uygulamalarından biraz farklı. Tictoc uygulaması, mesajlaşmanın yanında aynı zamanda android işletim sistemli cihazınız ile fotoğraf, müzik, video gibi dosya paylaşımı da yapabilirsiniz.

Tictoc uygulaması android işletim sistemli cihazların yanısıra ayna zamanda windows işletim sistemli bilgisayarlarda da kullanılabiliyor. Tictoc ile paylaştığınız resim, video gibi dosyalar sistemde kayıt edildiği için istediğiniz yerde bunlara ulaşabilirsiniz. Paylaştığınız bu dosyaları android işletim sistemli cihazınız ile sohbet ederken sohbet ettiğiniz kişilerle kolayca paylaşabilirsiniz.

Diğer bir özelliği ise kulüp kurma özelliğidir. Bu özellik sayesinde android işletim sistemli cihazınızda mobil topluluklar oluşturun. Ayrıca Sticker stüdyo özelliği ile de resim ve videolarınızı animasyonlara dönüştürebilirsiniz. Aynı anda birden fazla sohbet etme, dünya çapında sesli görüşmeler yapma, arkadaş listenizdeki kişileri ekleme / silme / gizleme uygulamanın diğer özelliklerinden.

“Tictoc – Ücretsiz SMS & Mesaj” Video

“Tictoc – Ücretsiz SMS & Mesaj” Ekran Görüntüleri

Tictoc-1 Tictoc-2 Tictoc-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Tictoc – Ücretsiz SMS & Mesaj – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.