TTNET Kitap "Yeni"

Son Sürüm

TTNET Kitap “Yeni” uygulaması e-kitap deneyiminizi daha üst seviyeye çıkarıyor. iPhone ve iPad cihazlarınız ile en çok okunan ve yeni çıkan kitapları satın alabilir ve kitap okuyabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 20.2 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 58
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad E-Kitap Uygulaması

Ülkemizin en büyük internet altyapısına sahip olan ve hizmet sağlayıcılardan birisi olarak çalışan TTNET, mobil kullanıcıların aygıtlarında sevdiği kitapları okuyabilmesi ve daha fazla içeriğe ulaşabilmesi adına yeni, uygulamasını sundu. Uygulama bazında ücretsiz olarak sunulan TTNET Kitap, dilediğiniz her yerde mobil aygıtınız ile e-book olarak nitelendirilen kitapları satın almanızı sağlıyor.

Gelişmiş Uygulama – Arşiv Desteği

Hali hazırda mobil platformlarda kullanılabilen bu tür pek çok uygulama yer almasına karşın, TTNET Kitap uygulamasının doğrudan mağaza ile bağlantılı olması ve satın alınan ürünlerin arşive alınması açısından çok daha avantajlı olduğu söylenebilir. Üstelik satın aldığınız ve okumaya başladığınız kitaplara dilediğiniz zaman kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

TTNET Kitap uygulaması öncesinde mağazadan satın alınan e-book’ların online ortamda farklı araçlar ile okunması mümkündü. Fakat geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen TTNET Kitap uygulaması ile e-kitap okuma deneyimi başka bir boyuta taşındı. Sizde TTNET Kitap uygulamasını indirerek dilediğiniz zaman istediğiniz kitapları satın alabilir ve okumaya başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

TTNET Kitap "Yeni" İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.