Turkey Navigation - iGO primo app

Son Sürüm

Turkey Navigation – iGO primo app isimli navigasyon uygulaması Türkiye için özel olarak geliştirilen bir harita uygulamasıdır. iPhone ve iPad cihazlarınzda bu navigasyon uygulamasını kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Türkiye Navigasyon Uygulaması

4.75/5, Toplam: 4 kişi

Farklı dillerde başta İstanbul olmak üzere Türkiye haritası için geliştirilen Navigasyon uygulamalarından birisi olan Turkey Navigation, App Store’da kendi kategorisi içerisinde en başarılı uygulamalardan biri olarak görülmektedir. Sürekli güncellenen ve oldukça iyi görüntülere sahip olan bu uygulama, iPhone ve iPad gibi aygıtlarınızda sorunsuz şekilde çalışabiliyor.

Hızlı – Sorunsuz Navigasyon

Geçmiş sürümlere oranla son dönemde çok daha stabil çalışmaya başlayan Turkey Navigation uygulaması yalnızca bir uygulama olarak kalmayıp aynı zamanda sosyal bir yapıya da sahiptir. Facebook, Twitter gibi sosyal ağlar ile entegreli olarak çalışan bu uygulama sayesinde yalnızca birkaç tıklama ile konum bilgilerinizi bu ağlara aktarabilirsiniz.

Uygulama özelliklerine göz attığımızda GPS ile koordinatların tespitinde ve görüntülerde oldukça gelişmiş olduğunu, üç boyutlu görüntülerin iyileştirildiğini ve şehir haritalarının neredeyse tamamının üç boyutlu olduğunu söylemeliyiz. Uygulamanın en önemli eksiği olarak klavye problemi öne çıkıyor olsa da Türkiye’ye özel Navigasyon uygulaması arayan kişilerin Turkey Navigation uygulamasını mutlaka denemesini öneriyoruz.

Benzer Program ve Uygulamalar

Turkey Navigation - iGO primo app İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.