Tus Spot

Son Sürüm

Tus Spot uygulaması isminden de anlaşılacağı üzere Tıpta Uzmanlık Sınavı’na hazırlık için oluşturulan spot soru ve cevaplarını barındırmaktadır. Tıp öğrencileri için çok faydalı bir uygulamadır.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 3.1 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 18.8 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 591
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Tıpta Uzmanlık Sınavı Soruları Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

Bugün, hekim adaylarını yakından ilgilendiren ve özellikle uzun – zorlu bir süreci gerektiren tıpta uzmanlık sınavı, adaylar için aralık vermeksizin çalışma ihtiyacı doğuran sınavdır. Yalnızca, kitaplardan ya da soru bankalarından çalışmak istemeyen aynı zamanda mobil ortamda da sorulara devam etmek isteyen kişiler için geliştirilen Tus Spot uygulaması, spot mantığında oluşturulmuş soru ve cevaplardan oluşmaktadır.

Geniş Soru ve Cevap Arşivi

TUSDATA Anonim tarafından geliştirilen bu uygulama sayesinde nerede olursanız olun TUS’a ilişkin tüm soru ve cevaplar yalnızca birkaç tık uzağınızda olacak. Spot mantığı ile çalışan bu uygulamada, anatomi, fizyoloji, biyokimya, mikrobiyoloji, pataloji, farmakoloji, dahiliye, pediatri, genel cerrahi ve kadın doğum gibi kategorilerde onlarca soru yer almaktadır.

Yine uygulamada yer alan bilgiler, sınavda sorulma niteliği yüksek olan bilgi ve sorulardan oluşmakla birlikte TIP fakültesi öğrencisi olan kişilere hem tekrar hem de rehber niteliği taşımaktadır. Yalnızca TUS’a hazırlanan kişileri hedeflemeyen yapımcılar, öğrenciler içinde konuların kategorize edilmesini sağlamış.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Tus Spot İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.