UC Browser – Windows Phone

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone için En İyi Hızlı Mobil İnternet Tarayıcı Uygulaması

UC Browser uygulamasını Windows Phone işletim sistemli cihazlarınıza indirerek hem hızlı hem akıllı bir internet tarayıcısına sahip olabilirsiniz. 2011 ve 2012 de hızlı olduğu için ödül alan bir uygulama alan UC Browser tarayıcısını yaklaşık 300 milyon kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

UC Browser uygulamasını kullandığınız takdirde sitelerin dolmasını fazla beklemeden erişim gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı ve akıcı bir arayüze sahip olan UC Browser uygulamasının arka planını dilediğiniz herhangi bir resim ile değiştirebilmeniz mümkün.

Uygulamanın Özellikleri:

  • Çoklu dokunmatik: Parmak hareketleriniz ile önceden tanımlanan fonksiyonları çalıştırabilirsiniz. Tarayıcıyı açma, kapatma, sayfalar arası gezinti, ileri – geri fonksiyonlarına parmaklarınızla hükmedebilirsiniz.
  • VOX (sessli kontrol): UC Browser, parmaklarınızın yorulduğu anda sesli komutlarıda dinleyerek istediklerinizi yerine getirir.
  • Bulut Hızlandırıcı: Sürekli güncelenen kök fonksiyonları sayesinde daha hızlı web gezintilerine çıkabilirsiniz.
  • RSS Okuyucu: İçinde basit bir rss okuyucu ile beraber gelir.
  • Otomatik odaklama: Özellikle reklamlara boğulmuş sayfalarda içeriği ön plana çıkaratarak reklamları görünürlüğünü azaltır. Bu sayede daha temiz bir syafada direkt istediğiniz içeriği okumanızı sağlar.

“UC Browser” Ekran Görüntüleri:

UC Browser - Windows Phone 1 UC Browser - Windows Phone 2 UC Browser - Windows Phone 3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

UC Browser – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.