Unity Web Player

5.5.0.0

İnternet üzerinden oyun oynamak için ihtiyaç duyacağınız ve mutlaka olması gereken küçük bir araç. Eğer Unity ile yapılan oyunları oynamak istiyorsanız bu yazılıma sahip olmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8, 7, XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.109
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Unity Oynatma (Çalıştırma) Programı

3.5/5, Toplam: 4 kişi

Unity Web Player programı tıpkı Adobe Flash Player benzeri bir programdır. İnternette nasıl ki flash tabanlı oyunlar varsa oyunlar varsa yine aynı şekilde Unity tabanlı oyunlarda bulunmaktadır. İşte bu Unity tabanlı oyunları oynamak için gerekli olan yazılım Unity Web Player yazılımıdır. 3 boyutlu grafikler ile hazırlanmış oyunları oynayabilmeniz için Unity Web Player programına ihtiyacınız var.

Unity Web Player programının hem kurulumu kolay hemde kurulduğu an devreye giriyor. Yani siz Unity Web Player kurduktan hemen sonra hiçbirşey yapmadan Unity tabanlı oyununuz hemen açılıyor. Günümüzde önde gelen internet tarayıcıları olan İnternet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Safari de çalışmaktadır.

Unity yazılımı ile 3 boyutlu yüksek kaliteli oyunlar geliştirebilirsiniz.  Unity Web Player programını kurduktan sonra otomatik olarak kendini günceller ve sizin haberiniz bile olmaz. Nasıl ki Flash player programı bir ihtiyaç haline geldiyse sayısı gittikçe artan Unity tabanlı oyunlardan dolayı da Unity Web Player programı artık bir ihtiyaç haline gelmiştir. Özellikle evinizde internetten oyun oynamak isteyen çocuklarınız varsa bu programı mutlaka edinmelisiniz.

Unity Web Player İle Yapılan Seasons After Fall Oyunu

Unity Web Player İle Yapılan ALASKA – PRE-ALPHA Oyunu

Unity Web Player İle Yapılan Satellite Reign Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

Unity Web Player Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Unity Web Player İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.