VDownloader

3.9.1793.0

VDownloader programı ile video sitelerindeki videoları kolaylıkla indirebilir ve isterseniz farklı formatlarda indirme işlemi de yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Video İndirme Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

Ücretsiz ve kullanışlı video indirme araçlarından birisi olan VDownloader, video paylaşım sitelerinde dilediğiniz video dosyasını bilgisayarınıza kolay ve hızlı bir biçimde indirmenizi sağlıyor. Video indirme işlemi yanında aynı zamanda format dönüştürme işlemini de yapabilen program indirdiğiniz videoları farklı formatlar arasında dönüştürebilmekte.

Farklı Formatlarda İndirme ve Oynatma Seçenekleri

Sık kullanılan video formatları dışında FLV gibi flash video dosyalarını da oynatabilen VDownloader, program üzerinde yer alan tarayıcı sekmesi ile indirme ve gezinti işlemini yapmanıza imkan tanıyor. Ayrıca yalnızca bilgisayarınız için değil akıllı telefonlarınız, tabletleriniz ve PSP gibi oyun konsolları içinde uygun formatlarda video dosyaları elde edebilirsiniz.

VDownloader video indirme üzerine farklı seçenekleri sunarken Proxy desteği gibi önemli işlevleri de içeriyor. Yine program üzerinde video dosyalarını izlemek dışında dilerseniz arşivleyerek kategorilere ayırabilir ve dilediğiniz zaman kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uygulama pek çok açıdan avantaj sağlasa da nadiren video dosyalarını indirme sırasında hata verebiliyor. VDownloader ile kaydedebileceğini video formatları ise şunlardır. AVI, MKV, MP4, MPG, 3GP, VCD, SVCD, DVD, FLV ve MP3.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

VDownloader İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.