Video Downloader Super Premium ++ VDownload

Son Sürüm

Video Downloader Super Premium ++ VDownload isimli uygulama ile iPhone ve iPad cihazlarınıza hem video hemde müzik indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Video İndirme Uygulaması

Mobil cihazların masaüstü bilgisayarlara oranla en büyük dezavantajı, ihtiyaç duyulan ya da istenen dosyaları, anlık olarak indirilememesidir. Hem Android hem de iOS kullanıcıları için geliştirilen uygulamalar, kullanıcıların başta müzik, video gibi ses ve görüntü dosyaları olmak üzere pek çok aracı indirmesini sağlıyor. Bu amaçla geliştirilen uygulamalardan birisi olan Video Downloader Super Premium, limitsiz video indirmenize imkan tanıyor.

Dilediğiniz Kadar Video İndirin

Genellikle bu tür uygulamalarda indirilen dosyaların yavaş inmesi ve her sitede indirme işlemi yapılmaması sık, sık şikayet edilen konular arasında yer alır. Bu sorunu büyük oranda aşan Vdownload ise video indirmek istediğiniz sitenin hem masaüstü hem de mobil sürümünde indirme işlemi yapılmasına imkan tanıyor.

Video Downloader Super Premium ile sık kullanılan formatlar yanında mp4, mov, m4v, 3gp, mpeg gibi formatlarda kayıt yapabilir, kendi tarayıcısı ile hızlı arama yapabilir ya da var olan tarayıcınıza entegre kullanabilirsiniz. Üstelik uygulama ile indirdiğiniz videolar arasında çalma listeleri de oluşturulabiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Video Downloader Super Premium ++ VDownload İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.