Video DownloadHelper

4.9.22

Mac için Video DownloadHelper programı ile Firefox’ta videoları hızlı bir şekilde indirin ve videoları doğrudan dönüştürerek indirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Firefox Video İndirme ve Dönüştürme Eklentisi

5/5, Toplam: 1 kişi
  • Seçtiğiniz formatlarda indirmek için izin verir
  • Anında videolar algılar
  • Birden fazla indirme özelliği
  • Tam ekran modunda video izlerken bazen Firefox çökebilir

Mac kullanıcılarına özel video indirmek için geliştirilmiş olan Video DownloadHelper, internet üzerinde tüm popüler video sitelerinde dilediğiniz içeriği indirmenizi sağlamaktadır. Program ile Vimeo, MySpace, DailyMotion ve iFilm gibi pek çok siteden video indirebilir ya da sosyal ağlar üzerinde beğendiğiniz paylaşımları download edebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan ve çoklu dil desteğine sahip olan program, basit ve şık arayüzü ile dikkat çekmektedir.

Videoları İndirin ve Dönüştürün

Video DownloadHelper programı ile hızlı ve kolay bir biçimde istediğiniz içeriği bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Üstelik yalnızca video indirme işlemi yapmayan program indirilen videoları MPEG ve AVI gibi popüler formatlara da dönüştürebilmektedir.

Genellikle diğer indirme yöneticilerinde FLV formatına sahip video, animasyon ve diğer flash içerikleri indirmek bir sorun haline gelebilir. Bugün pek çok popüler video sitesinin FLV formatında videolar yayınladığı düşünülürse, programınızın hem FLV içeriğini indirmesi hem de sorunsuz bir biçimde dönüştürmesi gerekir. Her iki işlemi de hızlı bir şekilde gerçekleştiren Video DownloadHelper, bilgisayarlarınızda mutlaka bulunması gereken yazılımlar arasında yer alır.

Not: Program Mozilla Firefox üzerine entegre bir biçimde çalışmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Video DownloadHelper İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.