VideoGet

7.0.3.91

VideoGet programı ile internet üzerinde gördüğünüz bütün videoları hızlı bir şekilde ve yüksek kalitede indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Video İndirme Programı

Nuclear Coffee Software tarafından geliştirilen ve Türkçe dil desteği ile Windows kullanıcılarına sunulan VideoGet, gelişmiş özelliklere sahip video indirme programlarından birisidir. Bugün pek çok video indirme programı olmasına rağmen bu programların tüm internet sitelerinde çalışmaması ya da indirme kalitelerinin düşük olması nedeniyle VideoGet programına göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Hızlı ve Yüksek Kalitede İndirme

VideoGet programı ile başta popüler sosyal medya siteleri ve video siteleri olmak üzere hemen her internet sitesinde bulunan video dosyalarını indirebilirsiniz. Üstelik indireceğiniz videoları farklı parçalara bölerek indirmesi ve daha yüksek kalite gibi seçenekler sunması, VideoGet programının daha popüler hale gelmesini sağlıyor.

Program üzerinde video indirme özelliği yanında aynı zamanda video izleme araçları da bulabilirsiniz. İndirmek istediğiniz videolarda bu işlemi son derece hızlı bir şekilde gerçekleştiren program indirdiğiniz video dosyalarını AVI, MPEG1, MPEG2, WMV, FLV, MP4, 3GP, MP3 gibi formatlara dönüştürmenize de imkan tanıyor. Sizde geniş kapsamlı video indirme programı arıyorsanız mutlaka VİdeoGet’i denemelisiniz.

Programın deneme sürümü ile 20 adet video indirebiliyorsunuz.

VideoGet Kullanımı

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

VideoGet İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.