Vidstitch

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde hem fotoğraf hemde video ekleyerek kolajlar hazırlayabileceğiniz ve Instagram ile uyumlu bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 73.8 MB
  • Tarih 5 sene Önce
  • İndirme Sayısı 38
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Fotoğraflı ve Videolu Kolaj Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Vidstitch uygulaması bir kolaj yapma uygulamasıdır. iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak yayınlanan bu uygulama ile özellikle Instagram hesabınıza uygun kolajlar hazırlayabilirsiniz. Hem fotoğraflardan hemde videolardan kolajlar oluşturabilirsiniz.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu uygulamanın en önemli özelliği Instagram’a uyumlu olarak kolaylar hazırlaması. Üstelik bir kolajda hem fotoğraf hemde video kullanabilirsiniz. Yani fotoğraf ve videolardan oluşan bir kolaj hazırlayabilirsiniz. iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz çerçeveler ekleme, fotoğraf ve videoları döndürme, önizleme, GIF desteği gibi birçok özelliğe sahip. Ayrıca hazırlamış olduğunuz bu fotoğraflı ve videolu kolajları sosyal ağ hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

iOS cihazlarınızda severek kullanacağınız uygulamanın bu sürümü ücretsiz olduğu için bazı özelliklerinde sınırlamalar mevcut. Eğer bütün özellikleri ile kullanmak isterseniz ücretli sürümü olan Vidstitch Pro uygulamasını iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletiniz için satın almalısınız.

Vidstitch Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Vidstitch İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.