VLC Media Player

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde neredeyse bütün video ve ses formatlarını destekleyen gelişmiş ve kapsamlı bir media player uygulaması.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.1 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 56.5 MB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 81
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Medya Oynatıcı

VLC for iOS uygulaması adından da anlaşılacağı gibi iOS cihazlar için geliştirilmiş bir medya oynatıcı uygulamasıdır. VLC Player yada diğer adıyla Video Lan Player uygulamasının iOS sürümü ile artık VLC her zaman yanınızda. Bilindiği gibi VLC Player dünyanın en popüler medya oynatıcılarından birisi ve oldukça üstün özelliklere sahip bir media player uygulaması.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki hemen hemen bütün ses ve video formatlarını çalıştırabilen bu uygulama kolay kullanımı ile de dikkat çekmekte. Bu uygulamanın en güzel yanı hiç bir şekilde reklam içermemesi ve tamamen ücretsiz olması. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde bulunan “.flac, .ogg, .mpc” gibi pek fazla kullanılmayan formatları dahi desteklemektedir.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizde bulunan bütün medya dosyalarına bu uygulama ile tek dokunuşa ulaşabiliyorsunuz. Eğer isterseniz kendiniz için bir favori bölümü oluşturabilir veya cihazınızın başlangıç ekranına sabitleyebilirsiniz. Aynı zamanda uygulama iOS akıllı telefon veya tabletinizde bulunan hafıza kartınızdaki medya dosyalarını da otomatik olarak algılamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

VLC Media Player İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.