VLC Media Player

2.2.6

VLC Media Player birçok video ve ses formatını destekleyen kapsamlı bir medya oynatıcı programıdır. Hem Türkçe hemde ücretsizdir.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8, 7, Vista,
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 29.5 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 279
Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe ve Ücretsiz Medya Player (Oynatıcı) Programı

3/5, Toplam: 2 kişi

VLC Media Player programı, ücretsiz bir modya oynatıcısıdır. Zaten birçoğumuzun kullandığı bir program. Ekstra özellikleri ve açabildiği video formatlarının zenginliği ile ön plana çıkan popüler bir medya player programıdır. Aynı zamanda Türkçe olan VLC Media Player programı ister video olsun isterse ses dosyası yani şarkı, türkü olsun hemen her formatı oynatabiliyor. İnsanlar arasında sadece VLC olarak bilinen bu programı kurarken istediğiniz formatları seçme, tema seçme gibi imkanlarınız var.

Acemi bir bilgisayar kullanıcısı olsanız dahi kolay bir şekilde kurup kullanabileceğiniz bu program, tam anlamıyla bir medya player programı.Hem sorunsuz hemde hızlı bir şekilde video ve ses dosyalarını oynatabilen VLC, bu özellikleri ile birçok rakibini geride bırakmıştır. Eğer standart  VLC görüntüsünden sıkılıyorsanız farklı tema seçenekleri ile programın temasını değiştirebilirsiniz. VLC Media Player programının diğer bir özelliği ise ses kaydı ve video kaydı yapabilme. Yani internet izlediğiniz yada dinlediğiniz her türlü medya dosyasını VLC ile kaydedebilirsiniz.

Diğer bir özellik, VLC ile izlediğiniz video veya dinlediğiniz şarkının, türkünün efektlerle ve ayarlarla kalitesini artırma. VLC Media Player programını ön planda tutan özelliklerinden birisi de video düzenleme özelliği. Yani videolarınızı kırpabilir, efektler verebilir, filigran ekleyebilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra VLC Media Player programı altyazı desteği de sunmakta. Aytyazılı filmlerinizi yada videolarınızı rahatlıkla ve uyum içinde VLC ile izleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

VLC Media Player Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

VLC Media Player İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.