Where's My Perry? Free

Son Sürüm

Android cihazlarınızda oynayacağınız zorlu bulmacaların yer aldığı popüler bir zeka ve bulmaca oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 2.3.3 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 52
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Ajan P Bulmaca ve Puzzle Oyunu

Where’s My Perry? Free oyununu Android işletim sistemli cihazlarınıza indirerek 2007 yılından beri yayında olan yabancı bir çizgi dizi olan Phineas and Ferb’de bulunan Ajan P adında ki kahramanı konu almaktadır. Where’s My Water? oyunun benzeri hatta devamı olan Where’s My Perry? oyunu fizik tabanlı bir oyundur. Çıktığı andan itibaren popüler olan Where’s My Water? oyunu tarzındaki bu oyun biraz daha kapsamlı bir oyun.

Oyun da geçtiğiniz her bölüm için Ajanımız gelişmektedir. Dünyanın ihtiyacı olduğu Ajan P’ye yardımcı olmak ister misiniz? Oyunda yapmanız gereken ekran sizlere gösterilen işaretleri takip ederek bulmacaların çözülmesini sağlamak. İyi eğlenceler.

Android cihazlarınızdaki bu oyunda birçok farklı sistemler kurulmuş. Birçok makineler yapılmış. Sizler de bu sistem ve makineleri dikkatle inceleyerek bir kurtuluş yolu bulmalısınız. Oyuna geniş açıdan bakmanız gereken bir oyun olduğunu unutmayın.

Android cihazlarınızdaki bu oyunda Ajan P’ye yardımcı olacak ve birbirinden zorlu bulmacaları çözmek için buz, buhar ve katı gibi soğuk şekillerde suyu dönüştüreceksiniz. Gizli bir ajan olarak zorlu bulmacaları çözeceğiniz güzel bir oyun.

İyi eğlenceler…

Where’s My Perry? Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Where's My Perry? Free İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.