Windows 8 – 8.1 Ürün Anahtarı Bulma

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 – 8.1 Ürün Anahtarı Nasıl Bulunur?

Microsoft tarafından Windows işletim sistemiyle birlikte sunulan ürün anahtarı, Windows’un Lisanslı bir sürüm olduğunu ve tüm Lisans Koşullarına bağlı kalınacağını gösteren 20 haneli numaralardan oluşmaktadır. Sahip olduğunuz ürün anahtarı ile tüm Windows güncellemelerini alabilir, işletim sistemiyle birlikte bilgisayarınızı güven içerisinde kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 yada 8.1 üzerinde ürün anahtarına hem Başlangıç Ekranından hem de Masaüstü üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Başlangıç ekranı modunu kullanıyorsanız Windows tuşuyla birlikte Pause tuşuna aynı anda basın ve açılan sayfada Ürün Kimliği’ne Windows Etkinleştirme bölümü altında yer alan numaralardan ulaşın.

windows 8 ürün anahtarı

Başlangıç ekranı modu yerine Masaüstü modunu kullanıyorsanız Masaüstü görünümüne girdikten sonra Ayarlar bölümünü açın. Burada Kişisel Bilgisayar Bilgisi sekmesine tıkladıktan sonra bilgisayar özellikleriyle birlikte Ürün Kimliğine ulaşabilirsiniz. Ürün Anahtarınız yine Windows Etkinleştirme bölümü altında yer alan Ürün Kimliği Logosu yanında ki 20 haneli numaralardan oluşmaktadır. Dilerseniz aynı menüye Windows + C tuşunu kullanarak ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Windows 8 – 8.1 Ürün Anahtarı Bulma İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.