Windows 8 – 8.1’de Bluetooth Açma ve Kapatma

Windows 8 ve Windows 8.1 bilgisayarlarınızda bluetooth cihazlarına bağlanmada sorun yaşıyorsanız, ilk iş olarak bilgisayarınızın bluetooth ayarlarını kontrol edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 ve 8.1’de Bluetooth Nasıl Açılır ve Kapatılır?

Yeni ve farklı pek çok özellik ile birlikte sunulan Windows 8 gerek görsel yanı gerekse de performansı açısından büyük beğeni topluyor. Windows 7 ve önceki sürümler ile zıt bir görünüm çizen işletim sistemi, çok daha fazla menü altında tüm özelliklerin detaylı olarak kullanılmasını sağlıyor. Windows 8 kullanıcıları için hazırladığımız bu yazıda Bluetooth Açma ve Kapama hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 işletim sistemine sahip bilgisayarınızda Bluetooth Açma ve Kapama konusunda sorun yaşıyorsanız aşağıda ki bilgilere göz atabilir ya da videolu anlatımdan faydalanabilirsiniz. Aygıtınızda Bluetooth’u etkinleştirmek için Windows tuşuyla birlikte C harfine basın. Açılan ekranda sırasıyla Ayarlar bölümüne girin ve Bilgisayar Ayarlarını Değiştir sekmesine tıklayın.

windows 8 bluetooth açma kapama

Bilgisayar ayarları üzerinde Kablosuz seçeneğini açtığınızda Bluetooh ayarınızı açık ya da kapalı hale getirebilirsiniz. Bluetooth özelliğini sürekli açık tutmanız, aygıtınızın daha hızlı şarj tüketmesine neden olacağı için kullanmadığınız anlarda kapalı olarak tutmak daha yararlı olacaktır.

Aşağıda videolu anlatıma göz atarak aynı işlemi tekrarlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Windows 8 – 8.1’de Bluetooth Açma ve Kapatma İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.