WinZip

19.0

WinZip programı ile dosya sıkıştırma işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Özellikle arşivleme işi ile uğraşanlar için büyük kolaylık sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Dosya Sıkıştırma Programı

4/5, Toplam: 1 kişi

Dosya sıkıştırma programları arasında dünyanın en iyi iki programından birisi olan Winzip programı yıllardır bu konuda profesyonel çözümler sunmakta. Winzip programı ile büyük boyutlu dosyaları kolay bir şekilde sıkıştırabilir ve boyutlarını düşürebilirsiniz. Ayrıca Winzip ile birden fazla dosyanın olduğu bir klasörü tek bir dosya haline getirme imkanınız da bulunmakta.

Gerek mail gönderirken gerek internette dosya paylaşırken veya bilgisayarınızdaki sürücülerde yer açmak için kullanabileceğiniz güzel bir program. Ayrıca şifreleme özelliği ile dosyalarınızın güvenliğini de sağlamış oluyor. Kendini oldukça geliştiren ve kullanıcıyı fazla yormamak için kendini dizayn eden Winzip .zip, .rar, .tar, .bz2, .zipx, .7z, .cab, .jar, GZIP, BZ2, LHA/LZH, .cab, .img, .iso gibi birçok dosya formatını da desteklemektedir.

Önemli; Programıın deneme sürümünü kullanabilmek için programı kurduktan sonra “Use Evaluation Version” butonu tıklamanız gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

WinZip İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.