WPS Office

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde word, excel, powerpoint, not defteri ve acrobat reader (pdf) dosyaları düzenleyebileceğiniz ve oluşturabileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Office Uygulaması

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen WPS Office uygulaması bir ofis uygulamasıdır. App Store’dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama mağazada bulabileceğiniz en iyi uygulamalardan birisi. iOS cihazınızda oldukça kolay bir şekilde kullanabileceğiniz bu uygulama, içeriğinde birçok araç barındırmakta. Hem ofis dosyası görüntüleyebilir hemde sıfırdan bir ofis dosyası oluşturabilirsiniz.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde kullanacağınız bu uygulamada kullanabileceğiniz ofis hizmetleri Word, Excel, Powerpoint, Not Defteri ve Acrobat reader. Bu uygulama sayesinde iOS cihazınızda .doc, .docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx,.txt, .pdf uzantılı dosyaları açabilirsiniz. Oluşturduğunuz yada düzenlediğiniz bu dosyaları hem iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinize hemde bulut hesabınıza doğrudan kaydedebilirsiniz.

WPS Office Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

WPS Office İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.