Xiaomi Redmi Pro 2 Hakkında Yeni Detaylar Sızdı

Tanıtılması beklenen ama bir türlü tanıtılmayan Xiaomi Redmi 2 Pro hakkında yeni sızıntılar var. Detaylar yazımızda. Önemli nokta ise ekran teknolojisi beklentilerin uzağında.

Sponsorlu Bağlantılar

Redmi Pro 2 Özellikleri Sızdırıldı

Aslında Xiaomi’nin Redmi Pro 2 modelini tanıtacağı biliniyor ama bunun ne zaman olacağı kesin değil. Diğer yandan bu model ile ilgili sızıntılarda gelmiyor değil. Yeni çıkan teknik bir sızıntı oldukça merak uyandırıcı. Gizchina isimli web sitesine göre, cihazda AMOLED ekran yer almayacak. Ayrıca 3 GB RAM’w sahip olacağı belirtilmekte.

Sponsorlu Bağlantılar

Xiaomi Redmi Pro 2 Sızıntı Özellikleri

Bunların yanı sıra Xiaomi Redmi Pro 2’nin arka tarafında 12 MP+5 MP değerlerinde çift kamera ve ön tarafta ise 16 MP değerinde selfie kamerası yer alacak. Kameralardan 12 MP değerindeki kamera Sony’nin IMX362 özelliğine sahip olacak. 5 MP değerindeki ikinci kamera ise Samsung’un S5K4E8 algılayıcısına sahip olacak. Ön tarafta yer alan selfie kamerası da yine Samsung tarafından üretilecek. Model numarası ise S5K3P8 olarak belirtildi.

Aşağıdaki resimde de görebileceğiniz gibi cihazda hangi işlemcinin yer alacağı maalesef bilinmiyor ama iddialar Snapdragon 660 ile çıkarılacağı yönünde.

Son olarak cihazın LCD ekrana sahip olacağı ve AMOLED ekrandan tamamen imtina edildiği de gelen bilgiler arasında. Bu detay Xiaomi Redmi 2 Pro’yu bekleyenleri büyük ihtimalle hayal kırıklığına uğratacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Xiaomi Redmi Pro 2 Hakkında Yeni Detaylar Sızdı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.