Yahoo! Messenger

v0.8.288

Anlık olarak mesajlaşabileceğiniz Skype benzeri dünya çapında bir program.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8, 7, Vista,
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 44.8 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 63
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Anlık Mesajlaşma ve Sesli-Görüntülü Konuşma Programı

Tıpkı eskiden kullanılan Windows Live Messenger yani msn veya şuanda kullanılan Skype gibi Yahoo Messenger programı da ücretsiz bir anlık mesajlaşma programıdır. Anlık mesajlaşma yapmanın yanı sıra güvenlik duvarı sayesinde sohbet ortamlarınızın güvenliğini sağlar. Ayrıca anlık mesajlaşmanın dışında sesli ve görüntülü görüşme imkanınız da var. Yahoo Messenger programında hem anlık mesajlaşmalarınızı hemde sesli-görüntülü görüşmelerinizi kayıt altına alabilirsiniz.

Yahoo Messenger programını kullanabilmek için Yahoo hesabınızın olması gerekiyor. Ayrıca Sohbet (chat) odaları oluşturabilir, çevrimdışı olarak mesaj gönderebilirsiniz. Yahoo Messenger programının diğer özellikleri ise oyun oynama, radyo dinleme. Yahoo Messenger görünüm olarak da oldukça iyi. Hem farklı temaları ile hemde kullanım kolaylığı ile ihtiyaca cevap vermekte.

En eski mesajlaşma yazılımlarından birisi olan, ülkemizde yoğun olmasa da önemli bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih edilen Yahoo! Messenger, anlık mesajlaşma imkanı bulabileceğiniz son derece gelişmiş bir yazılımdır. Yahoo! tarafından geliştirilen ve kullanıcılara sunulan Yahoo! Messenger, sesli ve görüntülü mesajlaşabileceğiniz ücretsiz bir servis olup Yahoo hesabı ile birlikte kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Yalnızca e-posta takibi için değil dosya gönderimi ve anlık paylaşım içinde imkan tanıyan Yahoo! Messenger, güvenlik duvarı desteği ile güvenli bir ortam sağlamaktadır.

Daha Hızlı ve Güvenli Mesajlaşma

Gelişmiş bir yazılım olması yanı sıra sunduğu güvenlik önlemleri ile kullanıcıların daha sağlıklı bir ortamda mesajlaşmasını sağlayan Yahoo! Messenger, kullanışlı arayüzü ile bir mesajlaşma yazılımından daha fazlasını sunuyor. Messenger üzerinde otomatik olarak sohbet odaları oluşturabilir ve çevrimdışı iletiler gönderebilirsiniz.

Yine gelişmiş tema desteğine sahip olan programda kişiselleştirilebilir menüler ile size özel alanlar yaratabilirsiniz. Şık ve sade bir arayüze sahip olan Yahoo! Messenger, görüntülü ve sesli konuşma özelliği dışında oyunlar ve radyo yayınlarını da takip etmenizi sağlayan farklı özellikleri bir arada sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Yahoo! Messenger Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Yahoo! Messenger İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.