Yahoo! Messenger

11.5.0.192

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Sesli ve Görüntülü Anlık Mesajlaşma Programı

  • Güvenlik duvarı desteği
  • Çevrimdışı ileti gönderme
  • Sohbet odaları oluşturma
  • Oyun oynama
  • Radyo yayını yapabilme
  • Türkçe dil desteği bulunmuyor

En eski mesajlaşma yazılımlarından birisi olan, ülkemizde yoğun olmasa da önemli bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih edilen Yahoo! Messenger, anlık mesajlaşma imkanı bulabileceğiniz son derece gelişmiş bir yazılımdır. Yahoo! tarafından geliştirilen ve kullanıcılara sunulan Yahoo! Messenger, sesli ve görüntülü mesajlaşabileceğiniz ücretsiz bir servis olup Yahoo hesabı ile birlikte kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Yalnızca e-posta takibi için değil dosya gönderimi ve anlık paylaşım içinde imkan tanıyan Yahoo! Messenger, güvenlik duvarı desteği ile güvenli bir ortam sağlamaktadır.

Daha Hızlı ve Güvenli Mesajlaşma

Gelişmiş bir yazılım olması yanı sıra sunduğu güvenlik önlemleri ile kullanıcıların daha sağlıklı bir ortamda mesajlaşmasını sağlayan Yahoo! Messenger, kullanışlı arayüzü ile bir mesajlaşma yazılımından daha fazlasını sunuyor. Messenger üzerinde otomatik olarak sohbet odaları oluşturabilir ve çevrimdışı iletiler gönderebilirsiniz.

Yine gelişmiş tema desteğine sahip olan programda kişiselleştirilebilir menüler ile size özel alanlar yaratabilirsiniz. Şık ve sade bir arayüze sahip olan Yahoo! Messenger, görüntülü ve sesli konuşma özelliği dışında oyunlar ve radyo yayınlarını da takip etmenizi sağlayan farklı özellikleri bir arada sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Bir mesajlaşma yazılımından çok daha fazlasını sunan Yahoo! Messenger programı sizin güvenliğinizi de düşünüyor. Ayrıca istediğiniz gibi kişiselleştirebiliyor, oyunlar oynayabiliyor ve çevrimdışı iletiler yollayabiliyorsunuz.

Benzer Program ve Uygulamalar

Yahoo! Messenger İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.