Yandex Browser

Son Sürüm

Hızlı ve pratik bir internet tarayıcı arayan Mac OS bilgisayarlar kullanıcıları, Yandex.Browser’ı kesinlikle denemeliler.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Yandex İnternet Tarayıcı

Mac OS işletim sistemli bilgisayarlarınızda internette gezinmek için hızlı ve kullanışlı bir tarayıcı olan Yandex.Browser, en iyi alternatif internet tarayıcılardan birisi. Hatta alternatif olmaktan kısa sürede çıkıp ciddi olarak diğer tarayıcılara rakip oldu. Yandex tarafından geliştirilen Yandex.Browser isimli bu tarayıcı hem sade arayüzü hemde hızlı internet deneyimi sunması ile ön plana çıkıyor.

Mac OS bilgisayarlarınızdaki Yandex Browser tarayıcı Google Chrome tarayıcısının alt yapısını kullandığı için oldukça hızlı bir tarayıcı olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle Google Chrome kullanıcıları Yandex Browser kullanmakta hiçbir sıkıntı çekmiyor. Çünkü menüleri ve ayarları da benzerlik göstermektedir.

Bir Tarayıcıdan Fazlası

Tıpkı Google arama motorunda olduğu gibi Yandex’inde mail, harita, haber v.b. hizmetleri var ve bu hizmetlere Yandex Browser üzerinden kolayca erişebiliyorsunuz. Yandex Haber, Yandex Video, Yandex Harita, Yandex Mail gibi bir çok servise direk tarayıcı üzerinden erişmem mümkün.

Yandex tarafından özellikle Türkiye’ye özel bir çok hizmet sunulmakta. Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş taraftarlarına özel tarayıcılarda geliştirilmiş durumda. Aşağıdaki linklerden bu kulüplerin taraftarları kendi tarayıcılarını indirerek kulüplerine destek olabilirler.

Fenerbahçe Yandex.Browser
Fenerbahçe Temalı Yandex İnternet Tarayıcı
Beşiktaş Yandex.Browser
Beşiktaş Temalı Yandex İnternet Tarayıcı
Galatasaray Yandex.Browser
Galatasaray Temalı Yandex İnternet Tarayıcı

MAC OS bilgisayarlarınızda kullanacağınız bu web tarayıcı; dil çeviri desteği, Turbo özelliği, arkaplan kullanma imkanı, eşitleyerek diğer cihazlarda da sık kullanılan ve favori sitelerine erişme imkanı ve çok daha fazlası Yandex Browser ile sunuluyor. Alternatif tarayıcı olmaktan kısa sürede kurtuldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Yandex Browser İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.