Yandex.Disk

1.2.6

Yandex.Disk bulut depolama servisi sayesinde bütün verilerinizi ücretsiz bir şekilde depolayabilir, otomatik senkronize edebilir ve sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

PC İçin Yandex Bulut Depolama Servisi

5/5, Toplam: 1 kişi
  • Otomatik senkronizasyon
  • Dahili fotoğraf düzenleyici
  • Ekran görüntüsü kaydedici

Arama motoru devi Yandex tarafından geliştirilen Yandex.Disk servisi bulut depolama imkanı sunan ücretsiz servislerden birisidir. 2012 yılında bulut depolama servisi olan Yandex.Disk’i kullanıma sunan Yandex, aynı zamanda Türkçe dil desteği de sunuyor.

Çevrimiçi bir şekilde dosyalarınızı paylaşmak ve güvenli bir şekilde verilerinizi depolamak için Yandex.Disk servisi en iyi alternatiflerden birisidir.

10 GB Ücretsiz Depolama Alanı

Yandex.Disk servisi kullanıcılara 10 GB ücretsiz depolama alanı sunuyor. İsteyen kullanıcılar ücret ödeyerek bu alanı 1TB‘a kadar çıkarabilir. Dosyaları Yandex.Disk’e depolayabilir, indirilmesi için paylaşıma açabilir ve mobil cihazlarınız ile senkronize edebilirsiniz.

Otomatik yükleme sayesinde fotoğraf ve videolarınızın otomatik bir şekilde yüklenmesini sağlayabiliyorsunuz. Tek tıklama ile bilgisayar ekran görüntülerini alır, düzenler ve kaydeder. Servisin kendi fotoğraf düzenleyicisi sayesinde birbirinden farklı ve gelişmiş filtreleri kullanarak fotoğraflarınızı yeniden düzenleyebilirsiniz.

Yandex.Disk Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Yandex.Disk İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.