Yandex.Disk

1.4.5473.12

Yandex.Disk bulut depolama servisi sayesinde Windows Phone akıllı cihazlarınız üzerindeki verileri otomatik bir şekilde hesabınıza yedekleyin ve istediğiniz cihazdan verilerinize erişin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows Phone 7.5 ve üzer
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 5 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 208
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone için Yandex Bulut Depolama Uygulaması

En çok tercih edilen bulut depolama hizmetlerinden birisi olan Yandex.Disk, Yandex’in masaüstü kullanıcılardan sonra mobil kullanıcılara sunduğu gelişmiş bir uygulamadır. Daha önce Android ve iOS gibi platformlara sunulan Yandex.Disk, kullanıcı sayısı her geçen gün artan Windows Phone platformunu da hizmet kapsamına aldı. Hali hazırda bilgisayarınızda kullandığınız servis ile senkronize edebileceğiniz Yandex.Disk, tüm verileri bulut depolama alanında saklamanızı sağlıyor.

Gelişmiş Bulut Depolama Servisi

Yandex tarafından geliştirilen bu uygulama ile tüm verileri bilgisayarınızdan bulut depolamaya ya da bulut depolamadan mobil cihazlarınıza aktarabilirsiniz. Üstelik mobil cihazınızı depolama hizmeti ile senkronize etmeniz durumunda verileriniz otomatik olarak yedeklenecek ve diğer tüm aygıtlar üzerinde kullanılabilir hale gelecektir.

Windows Phone için geliştirilen Yandex.Disk’ten yalnızca Yandex hesabınızı kullanarak  faydalanmaya başlayabilirsiniz. Yeni oluşturulan hesaplar için 3+3 GB depolama alanı sunan Yandex, kullanıma bağlı olarak toplamda 10 GB’a kadar ücretsiz hizmet vermeye devam ediyor. Yandex.Disk hizmeti ile yüklediğiniz dosyaları dilediğiniz yerde indirebilir ya da diğer arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex.Disk Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Yandex.Disk İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.