yandex uzantılar

Yandex Reklam Engelleme (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex Reklam Kontrolü

Türkiye piyasasına hızlı bir giriş yapan Arama Motoruyla birlikte Chromium altyapısına sahip olan Yandex Browser’da kullanıcılara sunan Yandex, kullanıcıları rahatsız eden, istenmeyen reklamları önleme konusunda oldukça gelişmiş özelliklere sahiptir. Chrome ve Firefox gibi tarayıcılarda kullanılan AdBlock tarzı eklentiler yerine doğrudan tarayıcı arayüzünü kullanarak reklamları engelleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex Reklam Engelleme Nasıl Yapılır?

Herhangi bir siteyi ziyaret ettiğinizde sol alt kısımda yer alan reklamlar sizi rahatsız ediyor ya da istemediğiniz şekilde bu reklamlar ortaya çıkıyorsa herhangi bir programa ihtiyaç duymadan Browser üzerinde reklamları engelleyebilirsiniz. Üstelik eklenti kullanılmadan yapılan bu işlem sayesinde tarayıcınızda kasma – donma gibi sorunlar yaşamazsınız.

yandex uzantılar

Yandex Browser’da reklam engellemek için öncelikle tarayıcınızı açın ve adres çubuğuna “browser://tune/” yazıp enter’a basın yada yukarıdaki resimde göreceğiniz gibi menüden “Uzantılar” seçeneğine tıklayın. Açılan uzantılar sekmesinin en alt kısmında yer alan Adguard’i etkinleştirerek Yandex üzerinde istenmeyen reklamları engelleyebilirsiniz.

yandex adguard

Adguard,  kullanıcılara sorunsuz bir ziyaret seçeneği sunarken doğrudan tarayıcı arayüzüne bağlı olduğu için herhangi bir kasma – donma sorunu yaşamanızı önler.

Yandex tarayıcıyı indirin;

Yandex Browser
Hızlı İnternet Tarayıcısı
Fenerbahçe Yandex.Browser
Fenerbahçe Temalı Yandex İnternet Tarayıcı
Beşiktaş Yandex.Browser
Beşiktaş Temalı Yandex İnternet Tarayıcı
Galatasaray Yandex.Browser
Galatasaray Temalı Yandex İnternet Tarayıcı
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Yandex Reklam Engelleme (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.