Yeni Bir Galaxy S8 Modeli Geliyor! Galaxy S8 Active mi?

Samsung, yanlışlıkla Galaxy S8 modelinin yeni bir sürümünü doğruladı. Bir önceki S modellerine baktığımızda bunun Galaxy S8 Active olacağını anlamak zor değil.

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung, Yanlışlıkla Yeni Bir Galaxy S8 Modelini Doğruladı

Galaxy S8 Active’ın Samsung’un bir sonraki bültenlerinden biri olacağına dair bir kanıt daha gereksindi, şirketin kendisi telefonun varlığını ortaya koydu. Roland Quandt Pazartesi sabahı Samsung Knox’da G892A model numarasını taşıyan telefonun adını yanlışlıkla söyledi. Geçen sene bu saatlerde piyasaya sürülen Galaxy S7 Active modelinde hangi model numaranın eşlik ettiğini merak ediyorsanız cevabı G891A.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu, ilk Galaxy S8 Aktif sızıntısı değil, Samsung’un amiral gemisi telefonlarının dayanıklı sürümlerini serbest bırakma eğilimine devam edeceğini gördüğümüz ilk resmi onay. Nitekim, Nisan ayında tekrar başlatılan standart Galaxy S8’in SquareTrade’deki düşme testlerinde şimdiye kadarki diğer akıllı telefonlardan daha kötü performans gösterdiği için de olsa gerek bu yıl bunu yapmak daha mantıklı geliyor.

Daha önceki sızıntılara göre, Galaxy S8 Active, tasarımını ikonik hale getiren kavisli kenarlar ve Infinity Display de dahil olmak üzere birçok Galaxy S8’in imza özellikleriyle donatılmayacak. Bunun yerine, Aktif modeli daha geniş bir tasarıma sahip olacak.

Eğer Galaxy S8 Active İse; Özellikleri

Diğer dedikodusu özellikleri ise daha büyük bir 4.000 mAh pil, MIL STD-810G askeri standart direnç, toza ve suya dayanıklılık v.b. Eğer Galaxy S7 Active devamı olacaksa ekran boyutları ve çözünürlüğü, RAM ve önemli dahili teknik özelliklerinin büyük bir çoğunluğu aynı kalmalı.

Yayın tarihi belirlenmedi ancak Samsung hem Haziran 2015 hem de Haziran 2016’da hem S6 Aktif hem de S7 Aktifini duyurdu. Dolayısıyla eğer aynı şekilde devam ederse bu ay içinde Galaxy S8 Active modelini tanıtması sürpriz olmaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Yeni Bir Galaxy S8 Modeli Geliyor! Galaxy S8 Active mi? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.