YouTube’da En Çok İzlenen Video See You Again Oldu

Hızlı ve Öfkeli film serisinin başrol oyuncusu Paul Walker anısına seslendirilen See You Again şarkısı YouTube’da en çok izlenen video oldu. Böylece Gangnam Style şarkısını liderlikten etti.

Sponsorlu Bağlantılar

Gangnam Style Liderliği Kaptırdı

Wiz Khalifa’nın ‘See You Again’ klipi, ‘Gangnam Style’ı, YouTube’da da izlenme sayısına göre geride bıraktı. Şimdiye kadar YouTube’da en çok izlenen videosu olan Gangnam Style klibi, izlenme oranına 1. idi. Ama artık 1.’liği kaptırdı. PSY’nin Gangnam Style şarkısı şu ana kadar 2.896.303.736 izlenme oranı ile ikinciliğe geriledi. Liderliği Gangnam Style’dan alan ve vefat eden aktör Paul Walker anısına adanan See You Again şarkısı ise tam 2.903.045.666 kez izlendi. Şarkı The Fats and the Furious 7 yani Hızlı ve Öfkeli 7 filmi anısına seslendirildi.

Sponsorlu Bağlantılar

Şunu da belirtmek gerekir ki, söz konusu klip 6 Nisan 2015 tarihinde YouTube’a yüklenmiş. Bundan önce ise PSY’ın ünlü Gangnam Style klibi, YouTube’un 1 milyar ziyaretçi sayısını geçmiş ilk videosu ödülünü her zaman koruyacak.

YouTube’un açıklamasına göre YouTube, her ay 1.5 milyar kayıtlı kullanıcıya sahip ve bu kullanıcılardan her biri gün boyunca cep telefonu ile ortalama 1 saat video izliyor.

Wiz Khalifa See You Again Şarkısı

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

YouTube’da En Çok İzlenen Video See You Again Oldu İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.