Yüz Değiştirici - Face Changer

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinize yükleyeceğiniz bu uygulama ile resimlerinizi birbirinden komik yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 13.9 MB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 491
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Komik Surat Yapma Uygulaması

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Yüz Değiştirici – Face Changer uygulaması resimlerdeki suratları komik yapabileceğiniz eğlenceli bir uygulama. Adından da anlayacağınız gibi uygulama ile fotoğraflarınız üzerinden oynamalar yaparak yüz değiştirme işlemi yapabilirsiniz. iOS cihazınızdaki fotoğraflardaki yüzleri herhangi bir fotoğraftaki yüz ile değiştirebilir, komik fotoğraflar oluşturabilir ve arkadaşlarınıza şakalar yapabilirsiniz.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinize yükleyeceğiniz bu uygulama ile resimlerdeki suratları inceltebilir ve şişirebilirsiniz. Ayrıca burun, göz ve kulakları komik yapabilirsiniz. Yüz efektleri ile yüzde istediğiniz gibi  değişiklikler yapabiliyorsunuz. Ayrıca suratları komik yapmanın yanı sıra resim üzerine çizimler yapma imkanınız da var. Zoom yaparak daha detaylı çalışmalar da yapabiliyorsunuz.

Uygulamanın en güzel özelliklerinden birisi de uygulama içerisinde bir çok nesne bulunması. Böylece resimleri komik yapmak için yeterince ekipmana sahip oluyorsunuz. Bunlardan bazıları gözlük, farklı göz renkleri, komik burunlar, ağızlar, sakallar, yaralar, sivilceler v.b. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizde hazırlamış olduğunuz komik resimleri isterseniz E-posta, Facebook, Twitter gibi sosyal ağlar aracılığı ile paylaşabilirsiniz. Yapmış olduğunuz fotoğrafları iOS cihazınızın galerisine kaydedebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Yüz Değiştirici - Face Changer İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.