ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall

151.504.17269

Bilgisayarınızdan dışarıya bilgi çalmaya çalışan program ve yazılımları tespit ederek siz haber veren kaliteli bir güvenlik duvarı programı.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8, 7, Vista,
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 5.7 MB
  • Tarih 5 sene Önce
  • İndirme Sayısı 156
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Güvenlik Duvarı Programı

ZoneAlarm Free Firewall programı adından da anlaşılacağı gibi ücretsiz olarak yayınlanan bir güvenlik duvarı programıdır. Bilgisayarınızı internetten gelen tehlikelerden koruyan bu program özellikle çok fazla program yüklenmiş bilgisayar kullanıcıları için faydalı. Program, bilgisayarınıza gelen giden bağlantıları tek tek kontrol etmekte ve eğer güvenliğinizi tehdit eden bir program varsa bunu durdurmakta. Böylece tehlike yayılmadan önüne geçilmiş olunuyor.

Programın en büyük avantajlarından birisi hacker saldırılarından sizi koruması. Ayrıca Facebook, Twitter gibi sosyal hesaplarınıza ait bilgilerinizin çalınmasını da engellenmektedir. Yani bu program ile şifreleriniz güvende. İnternet bağlantılarını izleyip denetleyen bu program veri akışını sürekli takip etmekte. Dolayısıyla bilgisayarınızda kurulu olan bir program eğer internet üzerinden dışarıya bir bilgi göndermeye kalkarsa program sizi hemen uyarmakta. Böylece bilgisayarınızda kurulu olan hangi programın veri çaldığını görebilirsiniz. Bu programı öne çıkaran özelliği ise ücretsiz olarak sunulması. Daha birçok özelliği ile alanında oldukça iyi olan bir program.

ZoneAlarm Free Firewall Video

 

Sponsorlu Bağlantılar

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.