Zortam Mp3 Media Studio

Zortam Mp3 Media Studio programı ile bilgisayarınızdaki bütün MP3 ve WAV formatındaki müziklerinizi detaylı bir şekilde arşivleyebilirsiniz. Program üstelik ücretsiz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Müzik Arşivi Yapma Programı

Zortam Mp3 Media Studio programı sahip olduğunuz müzikleri arşivleyebileceğiniz ücretsiz bir program. Arşivleme yaparken şarkıları hem albüm adına göre hemde şarkıcı adına göre gruplara ayırabiliyorsunuz. Ayrıca eğer isterseniz program şarkıların bulunduğu albümlerin albüm kapaklarını internetten indirebiliyor. Önemli bir özelliği ise şarkıları orjinal isimlerini internetten indirebilmeniz.

Zortam Mp3 Media Studio programı ile şarkılarınızdan çalma listesi (Playlist) yapabilirsiniz. Eğer isterseniz .mp3 formatındaki şarkıları .wav formatına da dönüştürme imkanınız var. Bütün bunların yanı sıra şarkılarınızı .mp3 ve .wav formatında sıkıştırabilir, şarkıları aratabilir, şarkılarınızın isimlerini değiştirebilir ve daha birçok işlem yapabilirsiniz. Müzik arşivleme konusunda güçlü bir program olan Zortam Mp3 Media Studio programını denemenizde fayda var.

“Zortam Mp3 Media Studio” Video

“Zortam Mp3 Media Studio” Ekran Görüntüleri

Zortam Mp3 Media Studio-1 Zortam Mp3 Media Studio-2 Zortam Mp3 Media Studio-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Zortam Mp3 Media Studio İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.