1Password

Son Sürüm

Windows Phone cihazınız ile şifre kullanarak giriş yaptığınız internet sitelerine ait güvenlik bilgilerinizi koruyan güvenli bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 89
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Şifre Yönetimi Uygulaması

Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilen 1Password uygulaması adından da anlaşılacağı gibi bir parola yönetimi uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz olan bu uygulamaya benzer bir çok uygulama duymuşsunuzdur. Bu gibi uygulamaların amacı Windows Phone cihazınızda internette gezinirken kullandığınız birden fazla kullanıı adı, parola ve şifreleri kayıt altında tutmak ve gerektiğinde otomatik olarak doldurmak.

1Password uygulaması Windows Phone cihazınızdan kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptığınız internet sitelerine ait bilgileri tamamen güvenli olan kendi veri tabanında saklamaktadır. Kendi veritabanında master şifre ve PIN kullanmakta. Eğer isterseniz Windows Phone cihazınızdaki bu bilgileri bilgisayarınızdan yedekleme imkanınız da var.

Uygulamanın en büyük avantajı otomatik kilitleme modu. Eğer Windows Phone cihazınız kaybolursa otomatik kilitleme modu sayesinde şifre ve parolalarınıza kimse ulaşamaz. Bu uygulamayı kullanarak şifre gerektiren siteler için güçlü ve benzeri olmayan şifreler oluşturabilirsiniz. Uygulama benzer uygulamalarda olduğu gibi Windows Phone cihazınızdaki güvenlik bilgilerini 256-bit AES şifreleme yöntemi ile bilgileriniz korumakta ve otomatik form doldurma özelliği bulunmakta. Ayrıca uygulamada arama özelliği mevcut.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

1Password İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.