2014 Yılının En İyi PC Oyunları

Oyunseverler için 2014 yılı dolu dolu geçti. Peki 2014 yılına damga vuran oyunlar hangileri oldu? İşte 2014 yılında bilgisayar platformunda öne çıkan en iyi 5 oyun.

Sponsorlu Bağlantılar

2014 Yılı Oyun Rehberi

Geride bıraktığımız yıl oyuncular açısından oldukça bereketli oldu diyebiliriz. Piyasaya sürülen pek çok oyun yanı sıra güncelleme paketleri ve yamalarda mevcut oyunların yeniden gün yüzüne çıkmasını sağladı. Aşağıda 2014 yılına özel derlediğimiz bazı oyunlar hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Dark Souls II

From Software tarafından geliştirilen Dark Souls II, Microsoft Windows’la birlikte PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarına sunuldu. Türünün en iyi oyunları arasında gösterilen Dark Souls II, aksiyon – rol yapma türüne video oyunudur. Souls, oyun serisinin üçüncü oyunu olup zorluk derecesi açısından oldukça tatmin edici içeriğe sahiptir. Ancak grafikler açısından oyunun yetersiz olduğunu söylemeliyiz.

Dark Souls 2 oyna

Dark Souls II
Korku ve Macera RPG Oyunu

Alien Isolation

Meşhur Alien filminin 15 yıl sonrasını konu alan Alien: Isolation, Amanda Ripley’in maceralarını ve bir gemi içerisinde anne arayışını konu alıyor. Oyunun diğer korku oyunlarından farklı olarak nesneler üzerine yoğunlaşması ve bulunan ipuçlarını kullanarak ilerlemesi, oyuncuların Alien üzerinde uzun vakitler geçirmesini sağlıyor.

Alien Isolation indir

Alien: Isolation
Korku ve Macera Oyunu

TowerFall Ascension

PlayStation 4’den sonra PC sürümü ile yeniden sunulan oyun basit grafiklere sahip olsa da pek çok oyuncu tarafından büyük bir beğeni ile karşılanmıştı. Basit bir ifade ile okçuluk savaşını, nesneler ve elementler üzerine yoğunlaştıran oyunda multiplayer mod ile büyük bir eğlenceye davetlisiniz.

Towerfall Ascension indir

Towerfall Ascension
Okçuluk Savaş Oyunu

Luftrausers

Yine grafikleri açısından ilk sunulduğunda garip bir his uyandıran Luftrausers Shoot “em up” türünün en iyi temsilcilerinden birisi haline geldi. Kaba ifade ile düşman sahasına bırakılan uçağınız ile diğer uçaklara, gemilere ve savaş botlarına karşı amansız bir mücadeleye gireceksiniz.

Luftrausers oyna

Luftrausers
Benzersiz Uçak Savaşı Oyunu

Far Cry 4

2014 yılının kapanış oyunlarından biri olarak görülen Far Cry 4, diğer serilerde olduğu gibi büyük bir beğeni topluyor. Açık dünya ile FPS türünü birleştiren oyunda bol miktarda aksiyon öğesi sizi karşılıyor. Üstelik ana görevler dışında sunulan yan görevler ve açık dünya mimarisi, oyunun günlerce devam etmesini sağlıyor.

Far Cry 4

Far Cry 4

Far Cry 4
Popüler FPS ve Savaş Oyunu
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

2014 Yılının En İyi PC Oyunları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.