22 Ekim 2013 Apple Etkinliğinde iPad ve Macbook Modelleri Tanıtılacak!

Sponsorlu Bağlantılar

Apple Etkinlik Tarihi Açıklandı!

Apple’ın merakla beklenen ikinci etkinliğinin tarihi de belli oldu. Her yıl Eylül ayında düzenlediği etkinlikle iPhone modellerini tanıtan Apple Ekim ayında düzenlediği etkinlikle de yeni iPad modelini ve Macbook modellerini tanıtıyor. iPad ve Macbook tanıtımı için Apple tarafından gönderilen renkli davetiyelerde 22 Ekim 2013 tarihi yer aldı.

Sponsorlu Bağlantılar

Apple tarafından basına gönderilen renkli davetiyeler ile etkinlik resmiyet  kazanmış oldu. Aşağıdaki etkinlik davetiyesi üzerinde görülen resimde Apple logosunun yarım bir şekilde olduğu görülüyor ve altta ‘We still have a lot to cover’ yazısı bulunuyor. Bu etkinlik iPad mini modelinin yanı sıra büyük bir iPad modelinin tanıtılması da bekleniyor.

Davetiyenin rengarenk olması bize olması bize renkli iPad modellerinin gelebileceği sinyalini de veriyor. Tıpkı renkli iPhone modellerinde olduğu gibi renkli iPad modelleri de görebiliriz.

22 Ekim 2013 Apple Etkinliği

iPad tanıtmının yanı sıra yeni Macbook modelleri de bu etkinlikte tanıtılacak. Yine Apple’ın Ekim sonunda duyurması beklenen yeni işletim sistemi OS X Mavericks‘in de bu etkinlikte tanıtılması ve aynı gün Mac App Store‘da indirilmeye sunması ihtimaller dahilinde.

Şimdi iPad ve Macbook almayı düşünenlere bir öneri. Kesinlikle bu etkinliği beklemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü bu etkinlikten sonra iPad ve Macbook modellerinin fiyatları düşecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

22 Ekim 2013 Apple Etkinliğinde iPad ve Macbook Modelleri Tanıtılacak! İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.