24Kitchen Günün Tarifi

Son Sürüm

24Kitchen Günün Tarifi uygulaması ile en güzel yemek tariflerine ulaşabilirsiniz. Her güne özel yemek tarifleri, videolu tarifler ve bu tarifleri sevdiklerinizle paylaşma özellikleri…

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Yemek Tarifleri Uygulaması

Daha çok App Store üzerinde bireysel ya da kurumsal anlamda yayın yapan internet sitelerince hazırlanan yemek tarifi uygulamalarının yer aldığını görüyoruz. Bu uygulamalardan farklı olarak geliştirilen 24Kitchen Fox International tarafından iOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone kullanıcılarına sunulmuş yemek tarifleri uygulamasıdır. Oldukça hoş ve modern bir çizgiye sahip olan uygulamada her gün yeni bir yemek tarifi paylaşılıyor.

Sağlıklı ve Lezzetli Tarifler

Hali hazırda bir televizyon yayını olarak devam eden 24Kitchen diğer yemek tarifi uygulamalarının aksine daha farklı, özel ve bilinmeyen tatları bizlere sunuyor. Sağlıklı ve lezzetli pek çok yemeğe ulaşabileceğiniz uygulama üzerinde Dünya mutfaklarına ait farklı tatları da görebilirsiniz.

Uygulamayı indirip kullanmaya başladığınızda ana ekran üzerinde bugün ve geçen hafta gibi menüler yanında o hafta yayınlanmış olan yedi ayrı tarif yer alıyor. Üstelik oluşturulan interaktif ortam sayesinde yemek tarifleriyle birlikte hoş ve güzel anlatıma sahip olan videolarda bulunuyor. Sizde özel ve daha farklı yemek tarifi uygulaması arıyorsanız 24Kitchen’a göz atmanızı tavsiye ederiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

24Kitchen Günün Tarifi İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.