360 Total Security

9.2.0.1346

Virüslerden ve zararlı sitelerden koruyan, güvenli alışveriş yapmanızı sağlayan, harici aygıt tehlikelerini engelleyen, gereksiz dosyaları silen ve bilgisayarınızı hızlandıran kapsamlı bir antivirüs programı.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8, 7, Vista,
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 41.7 MB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 146
Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe ve Ücretsiz Antivirüs Programı

360 Total Security programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarda kullanabileceğiniz bir antivirüs programıdır. Hem ücretsiz olan hemde Türkçe dil desteğine sahip bu program oldukça etkili. Ücretli sürümleri de bulunan program kapsamlı bir koruma vadediyor. Ayrıca bilgisayar hızlandırma ve gereksiz dosyaları temizleme özelliklerine de sahip.

Bilgisayarınızda virüs taraması yapıp eğer varsa bunları kolayca temizleyebilen bu programda 3 farklı tarama seçeneği mevcut. Bunlar Hızlı Tarama, Tam Tarama ve Özel Tarama. Eğer programı ilk kez kuracaksanız tam tarama yapmanızı öneririm. Program gerçek zamanlı koruma özelliği ile internetten indirilen dosyaları otomatik olarak tarar ve tehlikelerden sizi korur. Ayrıca internetten yapacağınız alışverişlerde sizi güvende tutar. Diğer yandan yine internette dolaşırken zararlı bir site olursa sizi engelleyerek bilgisayarınızı korur. Program web kameranızı da güvenli tutar.

Eğer bilgisayarınıza USB gibi dışarıdan bir aygıt bağlanırsa otomatik olarak tarar ve tehlikelerden sizi korur. Eğer bilgisayarınız yavaş açılıyorsa bu program başlangıç ögelerini denetleyerek PC açılışını hızlandırır. Kısacası bir antivirüs programından beklentilerinizi fazlası ile karşılayan bir program.

Windows İçin Alternatif Güvenlik Programları

Avast Internet Security
Gelişmiş İnternet Güvenlik Yazılımı
ESET Smart Security
Türkçe Profesyonel Antivirüs Programı
Emsisoft Internet Security
Kimlik Hırsızlığı ve Zararlı Yazılım Koruma Programı
Comodo Internet Security
Virüs ve Saldırılara Karşı Koruma ve Firewall Programı
AVG Internet Security
Gelişmiş Güvenlik Yazılımı
Sponsorlu Bağlantılar

360 Total Security Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

360 Total Security İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.