365 GÜN ATATÜRK – iOS

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 17,8 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 70
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin 2014 Yılı Atatürk Takvimi Uygulaması

365 Gün Atatürk isimli bu uygulama iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş içeriği Atatürk resimleri ve tarihi ile ilgili 2014 yılı takvim uygulamasıdır. Bu takvim uygulamasında her gün için Atatürk hakkında bir tarihi not düşülmüş. Bu uygulamayı iOS cihazınıza indirdiğiniz zaman sizde göreceksiniz. Örneğin; 21 Ocak 2014 günü ekranda 21 Ocak 1920 günü gerçekleşen Atatürk ve İsmet Bey heyeti ile ilgili tarihi bilgiler göreceksiniz.

iOS cihazlar için hazırlanmış bu uygulamanın asıl amacı Mustafa Kemal Atatürk’tür. Uygulama içinde Atatürk’ün kişisel hayatı, siyasi hayatı, konuşmaları, inkılapları, gezileri gibi bilgiler bulabileceksiniz. Tüm bunların yanında ayrıca o gün için anlatılan tarih ile ilgili de en seçkin resimleri bulabileceksiniz.

Türkiye Cumhuriyet’imizin tarihini daha yakından tanıma fırsatını bizlere sunan bu uygulamayı hemen iOS cihazınıza indirin. Masaüstü takviminin bir mobil sürümü olan böyle bir uygulama herkes için gerekli. Eğer bir de tarih merakınız varsa bu uygulama tam size göre.

“365 Gün Atatürk” Ekran Görüntüleri

365 Gün Atatürk-a3 365 Gün Atatürk-a2 365 Gün Atatürk-a1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

365 GÜN ATATÜRK – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.