4.5G Uyumlu Sim Kartların Fiyatı Ne Kadar?

SIM kartınızın uyumlu olup olmadığını kontrol edin. Sim kartınız eğer uyumlu değilse ücret karşılığı değiştirilecek. Peki ücret ne kadar?

Sponsorlu Bağlantılar

4.5G Uyumlu Olmayan SIM Kartlar Değişecek

Nisan 2016 tarihinden itibaren 4.5G teknolojisine geçiş yapılacak. Ama 4.5G teknolojisini kullanmak isteyenlerin hem telefonları hemde Sim kartları uyumlu olması gerekiyor. Aksi taktirde 4.5G’yi kullanamayacaklar. 4.5G uyumlu olmayan bir telefonu olan birisinin yapacağı tek şey var o da 4.5G uyumlu bir telefon almak. Ama Sim kartlarda durum böyle değil. Çünkü şuanda kullanılan Sim kartların büyük çoğunluğu 4.5G’yi zaten destekliyor. Sadece 4.5G ile uyumlu olmayan SIM kartlar değişmesi gerekiyor. Bunun için de Sim kartınızın 4.5G ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

4.5G Uyumsuz Sim Kartlar Ücret Karşılığı Değişecek

4.5g uyumlu olmayan sim kartlar değişecek

Ülkemizde yaklaşık 38 milyon abone var ve bunların sadece yaklaşık olarak 15 milyonu 4.5G ile uyumlu değil. 4.5G uyumlu Sim kart için öncelikle operatörünüze başvurmanız gerekiyor. SIM kartınızın uyumlu olup olmadığını nasıl anlayacağınızı daha önceki yazımızda anlatmıştık. Bu yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Turkcell, Avea, Vodafone SIM Kartınız 4.5G İle Uyumlu mu?

4.5G Uyumlu Telefonların Tam Listesi

Eğer sim kartınız 4.5G ile uyumlu değil ise operatörler bunun için 8 TL ile 25 TL arasında bir ücret isteyeceklerdir. Bu ücret karşılığında da size 4.5G uyumlu bir Sim kart vereceklerdir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

4.5G Uyumlu Sim Kartların Fiyatı Ne Kadar? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.