7 Dakikalık Egzersiz - 7 Minute Workout Challenge

Son Sürüm

“7 Dakikalık Egzersiz” isimli uygulama sadece 7 dakikada forma girmenizi sağlayan çok başarılı bir egzersiz uygulamasıdır. Araştırmalar sonucunda elde edilen bu egzersizler uluslararası başarı sağlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 78.6 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 166
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Egzersiz Uygulaması

Fitness Guide tarafından Android işletim sistemi kullanan aygıtlar için geliştirilen uygulama şimdi de İOS kullanıcılarına sunuldu. Benzeri pek çok uygulama olmasına karşın, gerek sunduğu dil desteği gerekse de içeriği ile 7 Minute Workout Challenge uygulamasının diğerlerinden ayrıldığını söyleyebiliriz. Özellikle spor yapma konusunda yeterince vakit bulamayan kullanıcılar için tavsiye edilen bu uygulama, size daha keyifli spor yapma şansı sunuyor.

Günde Yalnızca 7 Dakika Yeterli

Günümüzde başta yoğun iş ve şehir hayatı olmak üzere pek çok faktör, yeteri kadar spor yapmamıza izin vermiyor. Özellikle günün belirli bir saatini spor için ayırmak pek çok kişi adına pek de mümkün olmayan bir durum. Bu gibi sorunlar yaşayan kişiler için geliştirilen 7 Minute Workout Challenge, sağlıklı bir vücuda kavuşmak isteyen kişilerin yalnızca 7 dakika spor yapmasını talep ediyor.

Tamamen kullanıcı dostu arayüze sahip olan bu uygulama ile hem erkek hem de kadınlara özel hazırlanmış materyal, ses ve video dosyalarından faydalanabilir hem de kilo değişim değerinizi düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

7 Dakikalık Egzersiz - 7 Minute Workout Challenge İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.