A-HDR

Son Sürüm

iPhone ve iPad cihazlarınız ile yüksek kalitede HDR fotoğraflar çekmek istiyorsanız A-HDR isimli bu ücretli uygulamayı indirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 4.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2.9 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 190
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin HDR Fotoğraf Çekme Uygulaması

2.5/5, Toplam: 2 kişi

Kentaro Yama tarafından iOS kullanıcıları için geliştirilen A-HDR uygulaması, HDR fotoğraflar çekebilmeniz için tasarlanmış, gelişmiş bir uygulamadır. Bugün, HDR fotoğrafların çekilebilmesi için önemli bir mesai yanında tecrübe ve çalışma süresi gerektiği için bu tür bir uygulamanın oldukça faydalı olduğunu söylemeliyiz. Her ne kadar PhotoShop türünde uygulamalar, bu açığı kapatsa da mobil cihazlarda sınırlı sayıda seçenek bulunmaktadır.

Profesyonel Sonuçlar Elde Edin

A-HDR, HDR fotoğraflar oluşturma konusunda kullanabileceğiniz sınırlı uygulamalardan birisidir. Uygulamayı yüklediğinizde kullanıcı dostu arayüzü ile hiç zorlanmadan kullanmaya başlayabilir, içerisinde yer alan farklı çekim modlarını kullanarak zevkiniz ölçüsünde HDR fotoğraflar oluşturabilirsiniz.

Kolay mod içerisinde toplamda 15 ayar bulunmakla birlikte Pro modda, çok daha fazla ayar ve seçenek yer alıyor. Özellikle fotoğrafları özelleştirebilmeniz ve daha profesyonel sonuçlar elde etmeniz, bilgisayar üzerinde yapabileceğiniz pek çok işlemi mobil uygulama sayesinde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Sizde HDR fotoğraflar çekmek ve bunları özelleştirmek istiyorsanız mutlaka A-HDR uygulamasına göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

A-HDR İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.