A Little War – Android

Android cihazlarınızda aksiyon ve mücadelenin hiç bitmeyeceği bir savaş oyunu olan A Little War oyununu seveceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 46 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 64
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Strateji ve Savaş Oyunu İndir Yükle

A Little War oyunu, Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir savaş oyunudur. Android cihazlarınızda rakiplerinizi yenmek için doğru stratejinizi yapın ve savaşı kazanın. Hem eğlenceli hemde heyecan dolu bu savaş oyununda amacınız düşmanları ve düşmanların büyük patronlarını yo etmek. En sonunda da büyük hazineye kavuşmak.

Android cihazlarınızda oynayacağınız bu oyunda bir diğer göreviniz ise şehrinizi ejderhalardan ve orklardan korumak. Bu oyunda ne kadar hızlı karar verirseniz o kadar başarılı olursunuz. Android akıllı telefon ve tabletlerinizde 100’ün üzerinde askerinizle saldırıya geçin. Oyunda 6 farklı yetenek gücünüz var. Bu yeteneklerinizi doğru yerde kullanın.

Bu Android oyununda 3 farklı asker grubu bulunmakta. Bunlar kılıçlı olanlar, balyozlu olanlar ve silahlı olanlar. Bu askerlerinizin güçlerini arttırabilirsiniz. Strateji ve aksiyon oyunu sevenlerin beğeneceği bu oyunda öldürülen her düşman ve ejderha için altınlar kazanıyorsunuz. Bu altınları da askerlerinizi güçlendirmek için kullanıyorsunuz.

“A Little War” Fragman

“A Little War” Ekran Görüntüleri

A Little War-mobil1 A Little War-mobil2 A Little War-mobil3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

A Little War – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.